dátum: 2019. május 31.
Ma 13:30-tól látható a spanyolországi 16. IKF Kempo Világbajnokság és Világkupa magyar vonatkozású összefoglalójának első része a Sport 1-en, a Kempómagazinban.
Bővebben
dátum: 2019. május 28.
Zsinórban hét megnyert magyar bajnoki fordulót követően nem az újfehértói egyesület, hanem a jászárokszállási Firewolf nyerte a csapatversenyt a negyedik alkalommal megrendezett Budakeszi Kempo Kupán. A második helyre azért így is odaért a kelet-magyarországi klub, harmadikként pedig a hegyvidéki harcosok zártak.
Bővebben
dátum: 2019. május 06.
A Magyar Kempo Szövetség értesült róla, hogy egy bicskei újságban megjelent a "Dinamik HKSE: cél eljutni Portugáliába" címmel ellátott újságcikk, amely minden bizonnyal téves és ezáltal félreértésre okot adó információkat tartalmaz.
Bővebben
dátum: 2019. április 27.
Harmadik helyen végzett Magyarország a 16. IKF Kempo Világbajnokság és Világkupán a spanyolországi Guadalajarában. A hétszáz fős mezőnyben negyven ország legjobb harcosai léptek tatamira három napon át.
Bővebben
Negyvenkilenc alkalommal állhattak dobogóra a magyar kempósok a spanyolországi felnőtt világbajnokságon és utánpótlás világkupán, pénteken. A harcosok nem csupán semi kempóban, hanem az első napról áttett submission versenyszámban is halmoztak az érmeket.
Bővebben
dátum: 2019. április 26.
Osvald Hanna szerezte Magyarország első érmét, a Kriston-testvérek pedig az első aranyát a spanyolországi kempo világbajnokságon és világkupán. Csütörtökön kata, fegyveres kata és önvédelem technikai versenyszámokban küzdött hétszáz induló.
Bővebben
Ma 15 órától látható a Sport 1 tv-csatornán a Kempómagazin legújabb adása, benne a XV. Felcsút Kupa Nyílt Nemzetközi Kempo Bajnokság összefoglalójával.
Jó szórakozást!
Pecsuvácz Péter
szerkesztő-műsorvezető
dátum: 2019. április 15.
Támogassa egyesületünket adója 1 százalékával. Önnek csupán egy perc, de nekünk sokat jelent! Adószámunk: 18176180-2-41.